Levent, Gonca’nın başına gelenleri Ömer’e itiraf ediyor! Yüzleşme 1. Bölüm

21
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 06 Mar 2019 tarihinde yayınlandı

Yüzleşme 5 Mart Salı akşamı yayınlanan ilk bölümünde Levent, yıllar önce Gonca’nın başına gelenleri Ömer’e itiraf edince Ömer, kendini kaybediyor!

Ömer, yıllar önce kaybolan sevdiği Gonca’nın başına gelen felaketler hakkında bilmediği gerçekleri Levent’in itirafıyla öğrenir. Tunç’un ve birkaç adamın daha Gonca’ya yaptıklarını anlatmasının ardından Ömer, sinir krizi geçiyor. İki yakın arkadaşın Gonca’nın yaşadığı gerçekle yüzleşmesi fazla yıkıcı oluyor.

“Hikaye, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında geçiyor. Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Yapım: T Company

Yapımcı: Bülent Turgut

Yönetmenler: Ömer Faruk Sorak, Burak Arlıel

Senaryo: Altuğ Küçük

Proje & Konsept: Bülent Turgut, Büşra Tanrıverdi, Altuğ Küçük

Genel Koordinatör: Ümit Özer

Sanat Yönetmeni: Deniz Göktürk Kobanbay

Kostüm Tasarım: Sema Gücer

Müzik: Kıvanç Sarıkuş ve Ajlan Akyüz

Oyuncular: Uğur Yücel (Fikret), Hande Doğandemir (Masal), Engin Öztürk (Ömer), Yiğit Kirazcı (Levent), Zeynep Eronat (Songül), Yeşim Ceren Bozoğlu (Zümrüt), Şerif Sezer (Bibi), Mesut Akusta (Battal), Macit Koper (Halil), Durul Bazan (Yako), Gülsim Ali (Ayşegül), Darda Yasir Yenal (Yüzbaşı Gökhan), Gözde Çığacı (Seda), Müfit Kayacan (Selim), Yeşim Gül (Seher)

Kategori:

Diziler

Etiket:

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

Sitemizdeki Videolar Çeşitli Video Sitelerinden Embed Kodları İle Çekilip Yayınlanmaktadır. Sunucumuzda Video Bulundurmamaktayız. sayaç